Wyjazd do kina Opublikowano 2026-04-172026-04-17 Wczorajszy dzień spędziliśmy niezwykle aktywnie! Nasza grupa z Ośrodka wybrała się do Kino Helios Bełchatów, ale zanim zasiadaliśmy w fotelach kinowych, zaczęliśmy od aromatycznej kawy w kawiarni, co było idealnym momentem na nasz trening finansowy. Po seansie filmowym udaliśmy się na wspólny posiłek do restauracji Bistro Bawełniane, gdzie obiadek bardzo wszystkim smakował, a obsługa była niezwykle życzliwa i cierpliwa. Na zakończenie wycieczki każdy miał czas wolny w Galerii. Spacer, drobne zakupy i wspólne rozmowy dopełniły ten udany wyjazd.